Web START

Necháváte si dělat web od souseda? Sami po nocích zkoušíte web na koleně? Anebo dokonce spoléháte jen na sociální sítě a žádný web nemáte? Tudy cesta nevede. Dám vám směr a vaši peněženku to bolet nebude.

Jste profesionál?
Tak to ukažte

Spoléhat se jen na sociální sítě a katalogy je cesta do pekel

Je důležité si uvědomit, že sociální sítě a profily v různých katalozích vám nepatří. Platformy stále mění své podmínky, algoritmy, ban také není ojedinělý. Web je jediné místo, které na internetu máte ve svých rukou. Když všechny cesty selžou, váš web bude stát jako maják.
tvorba webů levně

Začínáte? Máte místní podnik? I vy si zasloužíte kvalitní prezentaci

Je jedno, zda jste pekař, kosmetička, vinař, zedník, fotograf, makléř, terapeut, textař... každý podnikatel se potřebuje prezentovat a prodat se. Tím, že budete snadno dohledatelní i na internetu, zvýšíte své renomé a ukážete, že existujete lidem ve vašem okolí.

Není pro vás online důležitý? Ale pro uživatele ano

Máte svou vybudovanou klientelu, máte "své způsoby" získávání zákazníků a web nevnímáte, jako důležitý? Web vskutku pro vás není důležitý, ale pro uživatele ano. I kdybyste na něm měli napsáno, že nové klienty nepřijmete, dáte na vědomí svou přítomnost. Budete připraveni, až se vaše situace změní a snadno zaujmete nové zákazníky.
tvorba webu pro koučky online podnikatelkytvorba webu pro spedicitvorba webu pro zivnostniky

Nový web START odstartuje vaše online aktivity

👌 Vhodný pro začínající i ostřílené offline podnikatele.

Ať už začínáte svou podnikatelskou pouť, nebo podnikáte ve svém městě už dlouhá léta - web START vás perfektně představí vašim zákazníkům v online světe.

💡 Dostanete vše, co potřebujete. Ne to, co nevyužijete.

Web START je koncipovaný tak, že výsledkem bude kvalitní, moderní web, který uspokojí vaše potřeby, bez činností, které nejsou v této fázi pro vás efektivní. To znamená, že v procesu tvorby vypustím to, co je pro vás zbytečné. Díky tomu můžete mít svůj nový krásný web do pár dnů a za pár korun.

💻 Kvalitní web po všech stránkách je samozřejmost.

Jsem zkušená. Proto čekejte kvalitní výsledek. Nezapomenu nastavit vše tak, aby web byl bezpečný, rychle se načítal a na mobilu se perfektně zobrazoval.

🕐Za pár dnů web můžete představit světu.

Web START můžete mít už do pár dnů hotový (5 - 20 dní). Zapomeňte na zbytečné natahování. Mým cílem je, abyste získali nové zákazníky co nejdříve.

🎨 Web je jen váš a obsluha vás bude bavit.

Pro klienty vytvářím velkou knihovnu videonávodů, aby si mohli svůj web obsluhovat sami. A s čím si nevíte rady - jsem tady kdykoliv pro vás. Důležité ale je, že svůj web máte pevně ve svých rukou. Nedržím vás žádné přístupy a nesvazuji vás žádnými podmínkami.

🎉 Konečně web, za který se nemusíte stydět!

A který vám ke všemu přinese nové zákazníky (jestliže budete dělat správně marketing). Pokud jste v minulosti zkoušeli dělat web na koleně, víte, že výsledky nebývají valné a vy tím ztratili plno času - který jste mohli věnovat vyděláváním peněz. Kvalitní web START od profesionála vám ušetří nemalé časové i finanční náklady. A váš klidný spánek.

Neexistuje hloupá otázka

Co je to doména? Jaký je rozdíl mezi redakčním systémem a statickým webem? Jak probíhá tvorba webu? ... Odpovím vám jasně a srozumitelně na všechno, co vás zajímá. I na to, co vás nenapadne, ale je dobré znát.

Ceník webu START

Ceny platné od 1. 1. 2024.

Mikroweb

1 - 3 stránek

10 - 12 000 Kč

Běžný web

4 - 7 stránek

13 - 17 000 Kč

Podívejte se také na ceník prací nad rámec a úprav po vypuštění webu.

Web vás má podpořit a představit podnikání v tom nejlepším světle

Vsaďte proto na služby profesionála.
Profesionální dojem a důvěryhodnost
Větší nonstop dosah a rozšíření klientely
Informace přehledně na jednom místě