Web PROFESIONAL

Web je odraz byznysu a má sloužit ve váš prospěch. Vsaďte na služby profesionála, který zajistí, že webový obchodník bude pro vás úspěšně pracovat 24/7.

Budujte své dobré jméno

Jste odborník ve vašem odvětví. Důvěřujete svým schopnostem. Víte, co děláte. Jak je ale na tom web? Prezentuje vás tak, jak potřebujete? Pokud ne, je čas na web nový.

Profesionální web budí vyšší důvěryhodnost

Věřte, že web má významný dopad na serióznost vašeho podnikání. Investice do nového webu se může vyplatit v podobě nových klientů, lepšího renomé, vyniknutí před konkurencí a dlouhodobého úspěchu.
tvorba webů levně

Web ode mě je kvalitní od podlahy až po strop

Je důležité, aby váš nový web byl stabilní, zabezpečený, promyšlený, lehce rozšířitelný a optimalizovaný (rychlost načítání i perfektní zobrazení na mobilu). Jen tak bude věrným pomocníkem v online světě. Jsem vašim parťákem, který dává do své práce maximum energie a dovedností.

Získáte ode mě podporu, i dlouhodobou

Poskytnu vám videonávody a textové návody pro lepší obsluhu webu. Jsem vám k dispozici vždy, když budete potřebovat. A pokud se nechcete s webem zabývat zejména po technické stránce, ráda se o něj postarám v rámci pravidelné údržby.
tvorba webu pro koučky online podnikatelkytvorba webu pro spedicitvorba webu pro zivnostniky

Web PROFESIONAL vás podpoří v růstu

💡 Spolu vymyslíme to nejlepší.

Chcete začít prodávat online produkty? Zjednodušit strukturu vašeho starého rozvětveného webu? Nasadit pro své ubytování lepší rezervační systém? Mít design a obsah, který vás od konkurence odliší? Ať už přicházíte s čímkoliv, s webem PROFESIONAL to dokážeme.

💻 Kvalitní web po všech stránkách je samozřejmost.

Jsem zkušená. Tvořím weby s rozmyslem. Proto čekejte kvalitní výsledek. Nezapomenu nastavit vše tak, aby web byl bezpečný, rychle se načítal a na mobilu se správně zobrazoval.

✍️ Obsah je ale král!

Nejprve vytvořím návrh rozložení prvků. V tomto návrhu ode mě dostanete užitečné strategické a obsahové tipy. A pokud si obsah nechcete psát sami - mám kontakty na textaře (copywritery). Já zajistím přípravu na SEO (dohledatelnost na internetu), pokud ale toužíte tomu věnovat víc úsilí, mám kontakty na SEO specialisty.

🕐Do pár týdnů je váš.

Web PROFESIONAL už za pár týdnů můžete představit světu. Běžně se tvorba pohybuje od 4 do 12 týdnů.

🎉 Konečně web, za který se nemusíte stydět!

A který podpoří vaše marketingové aktivity a úsilí. Podpořím vás i já - abyste se mohli naplno věnovat svým podnikatelským aktivitám, technickou údržbu webu ráda převezmu.

Vše, co o spolupráci potřebujete vědět

Co všechno je součástí tvorby webu? Jaké podklady potřebuji? Co je to doména?.. Neexistuje hloupá otázka. Ráda vám odpovím na všechno, co vás zajímá a co je dobré znát - jasně a srozumitelně.

Ceník webů

Nepřekvapivě - ceny jsou individuální. Záleží na vašich požadavcích, náročnosti, podkladech a další. Vím ale, že neznat ani přibližnou cenu je k nas...štvání :). Ceny jsou platné od 1. 1. 2024.

Mikroweb

1 - 6 stránek webu. Vhodný pro: reklamní landing page, živnostníky nabízející služby.

od 22 000 Kč

Firemní web

7+ stránek webu. Vhodný pro: všechny firmy i živnostníky nabízející služby.

od 37 000 Kč

Prodejní web

Vhodný pro: všechny podnikatele nabízející (digitální) produkty, instituce.

od 48 000 Kč

Podívejte se také na ceník prací nad rámec a úprav po vypuštění webu.

Jste připravení prezentovat se důvěryhodně a profesionálně?

Optimalizovaný web
S důrazem na mobilní zobrazení
S unikátním designem