Prodloužím vám životnost webu a ušetřím možné budoucí náklady

Údržba dynamických webových stránek

Weby, zejména na WordPressu, vyžadují vaší neustálou péči. Protože je to otevřený systém, i bezpečnost je nutné sledovat a zajišťovat. Většina klientů (a levných webařů) netuší, jak se o web starat tak, aby vydržel funkční co nejdéle.

Pokud stránku nebudete aktualizovat a starat se o ni, po čase se znefunkční. Každou promeškanou aktualizací se také zvyšuje bezpečnostní riziko a web může být lehce napadený virem, hackery. Poté se web může „chovat“ divně, přesměrovávat na jiné stránky, ukazovat nepřístupný obsah, mazat nebo jej jakoliv jinak měnit.

Nejen, že takový web vám nevydělá ani korunu, ale nejspíše potrápí i vaši peněženku

Proto se na mě můžete maximálně spolehnout – jsem tady pro vás. Údržbu zajišťuji svým klientům. Mějte čistou hlavu a věnujte se svému projektu, prodeji, marketingu. Technickou část převezmu.

Právě pravidelnou údržbou můžete zvýšit životnost webu (dobu, kdy je nutný další redesign, průměrně se jedná o 2 až 4 roky) a tím snížit své budoucí náklady.

Co je součástí pravidelné údržby webu

Všechny činnosti nad rámec technické údržby (přidání / odebrání / změna stránek, funkcí) 900 Kč / hod.

Cena údržby

Cena za profesionální správu webové stránky vám bude známá v kalkulaci. Musím zohlednit velikost webu a složitost funkcí, o které je nutné se postarat. Většinou se jedná o částku od 300 do 1000 Kč za měsíc.

Musíte se k údržbě "uvázat"?

Samozřejmě, že ne. Ve všem jsem transparentní, váš web nedržím "v zajetí". Pokud máte vlastního webmastera, může se o web starat on. Pokud jste technicky zdatní, můžete se o web starat sami. Je jen důležité si uvědomit, že údržba není jen o kliknutí na "aktualizovat" a musíte se toho naučit mnohé. Já ty zkušenosti mám, znalosti také, když se něco rozbije, vím, jak systém funguje, co to způsobilo a jak to nejrychleji opravit. Každopádně platí, že údržba je jen na vašem zvážení a dodávka tvorby webu není nikterak podmíněná následnou službou.