Tvorba webové stránky LEVNĚ

Ano, tvořím weby s rozmyslem. Zakládám si na kvalitě a na tom, aby web měl hlavu a patu, byl originální a vyladěný. Občas ale to není úplně nutné. Pokud jste začínající podnikatel a nemáte rozpočet nazbyt, anebo jste naopak zavedený podnikatel se svou jistou klientelou, nepotřebujete naprosto vyladěný web.

A právě pro vás jsem se rozhodla nabízet své služby také (pro nás, webaře, kteří neustále pracují hlavou - konzultují, mnohdy i s klienty vymýšlejí strategie, aj. je to velmi oddechové :)).

Přečtěte si, v čem se web s rozmyslem liší od toho levného:

Jaký je web s rozmyslem

Jaký je levný web

Takto vytvořený web neznamená, že nebude kvalitní. Ve své práci jsem zkušená a rychlá a i s menším rozpočtem si dávám záležet na maximální funkčnosti webstránky. Zabezpečení, optimalizace, v případě redesignu zachování starých URL adres a přesměrování, výběr kvalitních pluginů v co nejmenším množství zůstává. Stejně jako u webu s rozmyslem.

Co se vypouští jsou ty UX a strategické části (konzultace, design na míru, návrh rozložení, vedení dalších lidí, apod.), nikoliv ty nutné, které by měly být součástí každého webu.💡 I levný web od kvalitního profesionála bude kvalitativně jinde, než od člověka, který se teprve webařině učí (anebo se zasekl a dále se nevzdělává).

Cena levného webu

Cena je nižší o 40 až 60 % od běžné sazby. Tudíž takový běžný firemní web můžete mít už od 12 tisíc. Jednostránkový web už od 6000 Kč. Skvělé, co říkáte? Pokud jste stejného názoru, napište mi. Ráda o vás a vašem projektu uslyším.